Bronzová medaile z BTM ČR mládeže je tu!

20. 11. 2022

Blíží se polovina stolně tenisové sezóny a zatím je velmi úspěšná.

Soutěže

Ve všech soutěžích jsme odehráli 27 utkání – v jednadvaceti utkáních byla vítězná TJ Jiskra Heřmanův Městec, dvakrát jsme remizovali a pouze 4x jsme odešli poraženi. Všechna družstva aktuálně bojují o čelo tabulky ve svých soutěžích.

Mládež

Na krajských turnajích mládeže jsme také byli úspěšní. Na prvním turnaji kategorie do devatenácti let v Holicích obsadil 2. místo Jan Černík a bronzovou pozici obsadili Richard Wagner a Dan Volhejn. Na dalším turnaji v Chrudimi jsme již obsadili kompletní stupně vítězů. Zvítězil Honza Černík, druhý byl Mark Wagner a třetí byl Richard Wagner.

V září na prvním republikovém turnaji v Praze obsadili Dan Volhejn a Vojta Jirout třetí místo ve čtyřhře hráčů do sedmnácti let. V říjnu v Ostravě vybojoval 3. místo v útěše turnaje do devatenácti let Dan Volhejn a Vojta Jirout postoupil do turnaje A.

V listopadu se uskutečnil další republikový bodovací turnaj mládeže v Neratovicích. V sobotu se dařilo Danovi Volhejnovi a obsadil 17. místo v kategorii do devatenácti let a v neděli vybojoval výborné umístění Vojta Jirout, když obsadil krásné třetí místo v kategorii do sedmnácti let.

Poděkování

Na závěr bychom chtěli poděkovat za podporu TJ Jiskře HM v čele s Jitkou Holasovou, městu Heřmanův Městec a také našim dlouholetým sponzorům.

Všem přejeme klidné prožití vánočních svátků a do roku 2023 hodně štěstí a zdraví.