Druhá liga v Heřmanově Městci

1. 7. 2021

Sezóna je u konce – byla velmi zvláštní a zakončená trochu nešťastnou bramborovou medailí z MČR starších žáků. Až později všichni doceníme, o jak velký úspěch se jedná v konkurenci týmů, kde mládežníci trénují denně a dvoufázově. Mladí však především na MČR dorostu dokázali, že dokáží fungovat jako jeden tým a vzájemně se podporovat, což je ve sportu i životě to klíčové.

Další dobrou zprávou pro oddíl TJ Jiskra Heřmanův Městec je zisk 2.ligy ve stolním tenisu. Shodou okolností a díky velmi dobrému vztahu oddílem z Chocně budou v příštím roce naši mladí hráči nastupovat ve 2.lize. Bude to pro ně velmi těžká zkouška, nicméně tento víkend ukázali, že při tvrdé dřině a týmovém duchu jsou schopni hrát i se špičkovými hráči v ČR. Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat panu Šípalovi z Chocně za to, že mladé pušky z Heřmanova Městce budou mít již od září možnost si tuto soutěž zahrát.

Pevně věříme, že po prázdninách nás přijdete do sportovní haly podpořit a my se pokusíme co nejlépe reprezentovat oddíl.