Krajské přebory dorostu 2020

19. 1. 2020

V neděli 19. 1. 2020 se konaly krajské přebory kategorie dorostenců v Ústí nad Orlicí. Z našeho oddílu se zúčastnili: Dan Volhejn, Mark Wagner, Richard Wagner, Honza Černík a Vojta Jirout.

Do hlavní soutěže postoupilo 8 hráčů, z nichž 4 byli z našeho oddílu. Do semifinále ale postoupil pouze Richard Wagner po čtvrtfinálovém boji se svým spoluhráčem Danem Volhejnem. Markymu zabránil v dalším postupu Radim Svojanovský z domácího oddílu TTC Ústí nad Orlicí a Vojta Jirout prohrál s Michalem Puchmeltrem z TJ Sokol Žamberk. Richard Wagner v semifinále porazil Michala Puchmeltra 3:0 a ve finále nestačil na Honzu Dostála z Tesly Pardubice.

V kategorii smíšených čtyřher se dařilo Danu Volhejnovi se svou spoluhráčkou Pavlou Kovářovou z Řetové, kdy obsadili druhé místo.

Ze čtyřher si odvážíme tři medaile, na druhém místě skončili bratři Wagnerové, když nestačili ve finále na dvojici Dostál – Svojanovský Radim. Dan Volhejn společně s Vojtou Jiroutem a Honza Černík společně s Oliverem Jančarem z Lanškrouna obsadili shodně třetí místo.

Honza Černík ještě vybojoval první místo v útěše.

Z našich zúčastněných hráčů ještě ani jeden není v kategorii dorostenců, věříme tedy, že příští rok se klukům zadaří ještě lépe.