První body v 2. lize

5. 10. 2021

Již 3 zápasy má za sebou věkovým průměrem 14,5 roku nejmladší družstvo této sezóny (a asi i historie) 2. ligy skupiny B.

KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A – TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:0
Body hráčů: čtyřhry 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Volhejn Dan 0:2, Wagner Max Richard 0:2, Wagner Robin Mark 0:2

KST NOVÝ JIČÍN B – TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2
Body hráčů: čtyřhry 0:2, Volhejn Dan 1:2, Jirout Vojtěch 1:2, Wagner Robin Mark 0:2, Wagner Max Richard 0:2

SK Přerov A – TJ Jiskra Heřmanův Městec 10:2

Na první utkání sezóny jsme vycestovali do Znojma. Bylo to seznámení s 2. ligou, se kterou se kluci ještě nesetkali. Získali jsme první sety, dostali se do několika koncovek, ale body byly daleko.
Ke druhému utkání jsme vyrazili do Nového Jičína. Zde jsme se dostali 3x do pátého setu. Vyhrát se podařilo “jen” Danovi a Vojtovi. Mark i Richard vybojovaný pátý set ve vítězství nepřetavili. Takže první 2 body této sezóny byli na světě :-).
Třetí utkání jsme sehráli na stolech SK Přerov. Další 2 body v pětisetových zápasech získali Dan s Vojtou. Mark těsně prohrál a Richard jako jediný dokázal sebrat set domácímu Bořkovi Otáhalovi.

Příští utkání bude poprvé na našich domácích stolech. V sobotu 23. 10. od 14 hodin přivítáme KST Blansko a v neděli 24.10. od 10 hodin TTC MS Brno B a budeme rádi, pokud naše mladé hráče v jejich bojovném výkonu přijdete podpořit. Zápasy to budou extrémně těžké, ale mladé pušky z Heřmanova Městce o víkendu dokázali, že zabojovat určitě dokážou.