Zlato pro TJ Jiskra HM

1. 1. 2024

První polovina sezóny je za námi a přinesla několik skvělých výsledků. Velice vydařený vstup do sezóny jsme měli ve 3. lize a úspěchy přidali naši mladí hráči i na turnajích mládeže.

Mládež

Největším úspěchem je zlato ve čtyřhře, které vybojoval Vojta Jirout se spoluhráčem Martinem Vaiglem z Havlíčkova Brodu v Liberci na BTM ČR U17.
Na krajských turnajích byl nejúspěšnější Mark Wagner. Jednou zvítězil a jednou byl druhý. Druhá místa získali i Jan Černík a Richard Wagner. Na okresním turnaji vybojoval 3. místo Tomáš Váša, pro kterého to byl první takovýto úspěch.

Dospělí

Velkým úspěchem byl postup mezi 16 nejlepších družstev v Českém poháru. Ve 3. lize jsme měli vynikající začátek soutěže a po polovině sezóny jsme na 5. místě a můžeme bojovat o play-off. V Divizi Pardubického kraje je B tým na druhém místě a pokusí se zaútočit na vítězství. V Krajské soutěži po postupu z okresního přeboru se držíme na velmi solidním 8. místě a C družstvo bude bojovat o udržení soutěže. V okresním přeboru druhé třídy je D tým na druhém místě.

Krajské přebory opět v HM

Ve spolupráci s krajským svazem, TJ Jiskrou HM a SPOKULem budeme 27. a 28. ledna pořádat Krajské přebory jednotlivců mužů a žen i mládeže kategorie U19/U17. Přijďte domácí hráče podpořit do sportovní haly!

Domácí zápasy

I v roce 2024 se můžete přijít podívat na 3. ligu, divizi i krajskou soutěž.